Samerion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mioara Samerion lakosztálya

2 posters

Go down

default Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Mioara Samerion Vas. Aug. 24, 2008 5:50 pm


Mioara Samerion professzor irodája
és
lakosztálya



Nos, ha belépsz, egy hatalmas helyen találod magad, szemben veled egy hatalmas ivelt ablakot látsz, azontúl csakis a gyönyörű táj mosolyog vissza rád évszaknak megfelelően. Télen a hólepte fák, tavasszal az ébredő természet, nyáron a zöldellő növények, a csicsergő madarak vidám éneke, s színes virágok, ősszel pedig a pihenés előtt álló környezet.

Az ablak előtt egy hatalmas fekete tölgyfa íróasztal, amekkorát soha nem láttál, rajta rengeteg könyv, és papír, de rendezetten, ABC sorrendben, hogy a professzor mindig mindent megtaláljon. Az ablaknak háttal egy hatalmas bordó antik oroszlánlábas fotel áll,és az asztal előtt szemben a nagy kényelmes székkel, kétsima karfás szék foglal helyet, felkészülve arra, hogy esetleg a professzor asszonynak várt vagy váratlan vendégei jönnének.Az asztalon még van ezenkivül három vastag gyertya is, mind vérvörös, ha esetleg Aylossa sokáig dolgozna.

Az asztal előtt, olyan 20 lépéssel egy hatalmas bőr ülőgarnitúra, kinyitható kanapé, fotelok, és egy kétszemélyes kanapé vesz körbe egy kerek antik dohányzóasztalt, és persze a mellette levő barna doboz, melyben szivar van, bár a szoba lakója nem dohányzik, ez a vendégek miatt van. E hely kiváló arra, ha kényelmes társalgásra kerül sor, vagy csak pihenni, olvasni akar a szoba lakója.

Bal oldalon majdnem a plafonig könyvszekrények sorakoznak, pontosabban négy, vagyis kettő-kettő a középen lévő hatalmas kandalló két oldalán. Rengeteg varázskönyv sorakozik a polcokon, mindegyik más-más történetet rejtve magában. A kandalló párkányán rengeteg kép sorakozik, van amelyiken egy család van két hegyesfülű vidám gyerkőccel. A kandalló felett a falon egy oroszlánfej tekint le rád, körülötte ijak és kardok a falra akasztva.

Jobb oldalon egy lépcső található, mely az eblek felől vezet fel egy újabb ajtóloz, mely a vérelf nő hálóját rejti. Persze a lépcső mellett a falon képek sorakoznak, melyeken vélhetőleg a professzor felmenői pillantanak vissza rád, és sugdosnak a hátad mögött. A hálóajtó alatt egy újabb ajtó van, mely szintén mindig zárva, itt található a fürdőszoba. A hálószoba igen egyszerű, ahogy belép az ember, jobbra van egy baldachinos franciaány középen, vele szemben antik bútorok, ahol a nő ruhái megtalálhatóak, az ajtóval szeben itt is egy ablak található mélybordó függönnyel. A fürdőszobában egy hatalmas kád található, jobbra a sarokban, ugyanis a professzor csak a kádfürdőt kedveli, balra a fal előtt mosdó, alatta szekrény, melyben a törölközők vannak, és egy tükör is látható.
Folyt.köv. röviden ennyi...


A hozzászólást Mioara Samerion összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 27, 2009 1:45 pm-kor.
Mioara Samerion
Mioara Samerion
Admin

Hozzászólások száma : 26
Age : 952
Registration date : 2008. Aug. 13.

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Mioara Samerion Kedd Aug. 26, 2008 5:12 pm

* Egy vérelf nő lépdel be a lakosztályába, nagy utazóláda lebeg utána, s a nő köpenybe van burkolózva, melynek fekete a szine. Leveszi a köpenyt, hold alakú fülbevaló, érdekes hajszin, hegyes fül. Külsőrfe kicsit félelmet ébreszt, de igazából a látszat csal, de ezt még sokan nem tudják még hisz nem is ismerik. Nos belép, lassan kipakol, még orákig irkál az iróasztalánál, majd lassan nyugovóra tér, majd keres holnap valami társaságot itt *
Mioara Samerion
Mioara Samerion
Admin

Hozzászólások száma : 26
Age : 952
Registration date : 2008. Aug. 13.

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Mioara Samerion Vas. Aug. 31, 2008 10:40 am

* Aylossa éppen az íróasztalánál ül, jegyzetel valamit, néha néha felpillant, majd visszatér az iráshoz. Sötétlila pántos felsőt, és ugyanilyen nadrágot visel, egyész csinos benne. Még nem ismer itt senkit, s még Izabelle sem érkezett ide, kihaltnak érzi az egész iskolát, ezért itt a szobájában tevékenykedik. Sólyma csendesen figyeli a nőt, majd hirtelen az asztalra száll, Aylossa felpillant, de csak pár pillanatra, majd hátradől, ésonnan figyeli a kandallót, ötleteket gyüjt *
Mioara Samerion
Mioara Samerion
Admin

Hozzászólások száma : 26
Age : 952
Registration date : 2008. Aug. 13.

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Vernen Klaio Vas. Aug. 31, 2008 10:44 am

*Vernen professzor pedig az újonnan érkezett tanárt indul el köszönteni. Fekete inget és palástot, mellé jól megszokott bakancsát és nadrágját viseli. Vilseltes dolgai mégis elegánssá válnak ahogy viseli. Megérkezik az ajtóhoz, amin bekopogtat 3at és vár. KÖzben megköszörüli torkát, hogy mégse csak rekedten szólaljon meg.*
~Kiváncsi vagyok milyen is ez az elf tanár... Biztosan sokat fogok majd vele beszélgetni, ha már egyszer ilyen idős és ennyi tapasztalata van...~
Vernen Klaio
Vernen Klaio
Admin

Hozzászólások száma : 240
Age : 34
Registration date : 2008. Mar. 23.

https://samerion.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Mioara Samerion Vas. Aug. 31, 2008 10:52 am

* Aylossa kopogásra lesz figyelmes, majd sólymára tekint * Ezt hallottad? * szólal meg halkan majd az ajtóhoz lépdel, nem vár látogatot * ~ Vajon ki lehet az? Nem ismerek itt senkit ~ * tanakodik, majd kinyitja az ajtót. Egy férfi áll ott, akivel szembetalálja magát * Jó napot kívánok. Fáradjon bejjebb * szólal meg, majd mikor a férfi belép hellyel kinálja * Esetleg szolgálhatok valamivel? Bor, tea, dohány? * kérdi, ő még nem ül le, közben egy újabb kérdést tesz fel * Mi járatban errefelé? * kérdi, miközben tekintetével végigméri a férfit, és ruházatát *
Mioara Samerion
Mioara Samerion
Admin

Hozzászólások száma : 26
Age : 952
Registration date : 2008. Aug. 13.

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Vernen Klaio Vas. Aug. 31, 2008 10:56 am

*KIsvártatva egy elf lép elé az ajtó másik feléről, akivel eddig ugye nem találkozott.*
-Jónapot! *Köszön udvariasan, majd amikor beinvitálják és kínálják mindnfélével csak int egyet:*
-Köszönöm, nem kérek semmit... *Azzal leül és válaszol a hölgy egyéb kérdésére is.*
-Hát magát jöttem meglátogatni. Ugyanis szeretnék minden kolegával és koleginával jóban lenni, nem szeretem a viszályokat... *Közben azért szétnéz, még sohasem járt elflakban, és kiváncsian fürkészi a furcsa részleteket.*
Vernen Klaio
Vernen Klaio
Admin

Hozzászólások száma : 240
Age : 34
Registration date : 2008. Mar. 23.

https://samerion.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Mioara Samerion Vas. Aug. 31, 2008 11:02 am

Rendben * szól csak ennyit, majd ő is leül, közben figyeli a férfit, aki éppen a szobáját nézegeti * Nem egy átlagos elf lakhely, de én neveltetésemben nem teljesen vagyok elf. Mármint nem vagyok félvér, de ez hosszú * Hagyja abba a magyarázkodást, majd a férfira tekint * És ön mit is oktat? * kérdi, majd feláll az asztalához megy, és a teásbögréjével tér vissza * És mit szeretne tudni rólam? * kérdezi a férfit, majd kortyol egyet a teájából *
Mioara Samerion
Mioara Samerion
Admin

Hozzászólások száma : 26
Age : 952
Registration date : 2008. Aug. 13.

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Vernen Klaio Vas. Aug. 31, 2008 11:13 am

-Igen, gondoltam... Sosem voltam még elf házban vagy lakhelyen és most kicsit szétnéztem, remélem nem zavarja... *Közben ropogtatni kezdi ujjait, rossz sokása, de nem tud ellene mit tenni. Ő magát nem is veszi persze észre annyira hozzánőtt már a dolog. *
-Hát úgymond atermészete érdekelne, hogy mégis milyen is őn, hogy alkalmazkodni tudjak...
Vernen Klaio
Vernen Klaio
Admin

Hozzászólások száma : 240
Age : 34
Registration date : 2008. Mar. 23.

https://samerion.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Mioara Samerion Vas. Aug. 31, 2008 11:20 am

Semmi baj egész nyugodtan nézelődjön. Azok a nyilak, ijak és tőrök az oroszlánfej körül az őseimé, mind valódi * mesél, de érzelem nem látszik az arcán * Nos a természetem, az eléggé összetett, olykor ellenséges, és mogorva, de tudok kedves is lenni, ha megeröltetem magam * itt most elmosolyodik a nő, amit nem sokszor lehet rajta látni * Van egy lányom is, de ő az apja vérét örökölte, az arca emberi, de a szeme és a füle, azt tőlem örökölte * meséli, most valami furcsa csillogás van a szemében* A lányomért mindent megtennék * szólal meg, majd a férfira tereli a szót * És ön? Milyen ember? * kérdezi, miközben a szemébe néz a férfinak *
Mioara Samerion
Mioara Samerion
Admin

Hozzászólások száma : 26
Age : 952
Registration date : 2008. Aug. 13.

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Vernen Klaio Vas. Aug. 31, 2008 11:25 am

-Hümm... Masgának van családja is? És miért nem hívja ide a lányát tanulni? Akkor felügyelhetné mindne mozzanatát úgy, hogy a gyermek nem is sejti... *Abbahagyja a nézelődést és minden figyelmét az elfnek szenteli.*
-Én.. Nos, türelmes és megértő, azonban ha kihznak a sodromból kemény kezű és irányító személyiség vagyok. Kevésbé összetett, mint ön... *Apró mosollyal zárja beszámolóját.*
-Nos, örülök, hogy nagyjából megismerkedtünk, nemsokára iskola kapunyitás és akkor legkésőbb találkozunk.. *Azzal felkel és indulni készül*
Vernen Klaio
Vernen Klaio
Admin

Hozzászólások száma : 240
Age : 34
Registration date : 2008. Mar. 23.

https://samerion.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Mioara Samerion Vas. Aug. 31, 2008 11:31 am

Irányitó...ez ismerős, én is hasonló vagyok, bár én nem szeretem kimutatni az érzelmeimet * szólal meg, majd visszafordul a gyermek témára * Idejön a lányom is, Izabelle Coaan, ő csak félvér, de rendes lány. Nekem pont az ellentétem, barátságos, nyilt...Nem tudom mér nem érkezett még meg, de ma már biztos megtörténik, hamarosan le is kell mennem elé * szólal meg, majd leteszi a bögréjét az asztalra * És ön mit tanit majd? * kérdi az induló férfit, majd ő is feláll, s arcát fürkészi, rosszszokása, de szereti megjegyezni az emberek arcát *
Mioara Samerion
Mioara Samerion
Admin

Hozzászólások száma : 26
Age : 952
Registration date : 2008. Aug. 13.

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Vernen Klaio Vas. Aug. 31, 2008 11:36 am

-Remélem is, kiváncsi vagyok hogy fog tanulni.... *Majd még egy kérdésre válaszol...*
-Én a Xrondiyamot fogom oktatni, a harcos sportot... *Ekkor feláll és elindul.*
-Elnézést, hogy ilyen udvariatlanul távozom, de még sok papír munkám van, majd összefutunk még, Viszontlátásra! *KIlép az ajtón egy meghajlás után, majd nemsokára a szobájában van.*
Vernen Klaio
Vernen Klaio
Admin

Hozzászólások száma : 240
Age : 34
Registration date : 2008. Mar. 23.

https://samerion.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Mioara Samerion Vas. Aug. 31, 2008 11:41 am

Persze menjen csak, én pedig lemegyek, a lányom elé, jól tanul majd ebben biztos lehet * Szól magabiztosan, s felsőbbrendüen a nő, majd a prof távozása után ő is elhagyja a terepet, hogy lánya elé menjen *
Mioara Samerion
Mioara Samerion
Admin

Hozzászólások száma : 26
Age : 952
Registration date : 2008. Aug. 13.

Vissza az elejére Go down

default Re: Mioara Samerion lakosztálya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.