Samerion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A központi épület előterme

+5
Konohana Hikari
Sakura Haruno
Mesélő
Rock Lee
Vernen Klaio
9 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Vanessa Haworth Pént. Aug. 29, 2008 3:57 pm

*Vanessa elég elveszettnek érzi magát, de biztosan feltalálja magát. Hiszen mindig feltalálja magát. Bár annyi ideje se maradt, hogy elköszönjön, ezért ő megteszi, bár Tsunade-sama már nem hallhatja.*-Viszontlátásra! És köszönöm a segítséget.*Majd bőröndjeit kezébe veszi, és elindul.*
Vanessa Haworth
Vanessa Haworth
Elsőéves

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Aug. 28.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Tsunade-sama Pént. Aug. 29, 2008 3:55 pm

*Ahogy az utolsó szót kimondja a lány Tsunade ledobja maga mellé a csomagokat és hátrafordul*
-A ti lakosztályotokra én mint másik szakvezető nem igen mennék.Ha itt elkanyarodsz balra pont odatalálsz*mondja el gyorsan és egy apró kis kulcsot vesz elő a zsebéből és a lány felé nyújtja*
-Tessék ezzel bejutsz lehetőleg ne tőrj és zuzz szóval óvatosan*vigyorog a lányra és elindul a saját hálója felé de azért egyszer még visszafordul*
-A bókot meg köszönöm jo éjt*köszön el int a lánynak és eltűnik*
Tsunade-sama
Tsunade-sama
Admin

Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Japán
Registration date : 2008. Jun. 25.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Vanessa Haworth Pént. Aug. 29, 2008 3:46 pm

*Nagyon örül neki, hogy Tsunade-sama viszi a csomagjait.*-Tsunade-sama, kérem, megmondaná, hogy hova megyünk? EL kisér a szobámhoz? Mert azt nagyon megköszönném. Nagyon fáradt vagyok, és úgy látom, hogy maga nagyon erős.*Majd érzi, hogy nincs itt a helye a fecsegésnek, ezért inkább csak csöndbe követi a nőt.*
Vanessa Haworth
Vanessa Haworth
Elsőéves

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Aug. 28.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Tsunade-sama Pént. Aug. 29, 2008 3:37 pm

*Ahogy hallgatja a lányt végig néz rajta*
-Én Tsunade-sama vagyok Genin szakvezető*mondja miközbe ásít egyet.*
~Úgy útálom ezt minden alkalommal elmondani..mint valami fegyházbaˇ~*ez után a gondolat menet után jut el odáig hogy végre eljusson a segítség a tudatáig*
-Gyere odaadom a kulcsot a szobádhoz.Ha nem tetszik tanítok pár mozdulat és egy kettőre helyrepofozhatod de ezt nem tőllem hallottad*mondja miközbe felkapja egyik kezébe a lány összes csomagját.*
-Mostanság ideges vagyok bocsánat az elöbbiért.*teszi még oda és el is indul közbe*-Kövess kérlek.
Tsunade-sama
Tsunade-sama
Admin

Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Japán
Registration date : 2008. Jun. 25.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Vanessa Haworth Pént. Aug. 29, 2008 3:26 pm

*Egy elég dühösnek tűnő nő jelenik meg a terembe. Nagyon erősnek tűnik, ezért mikor odaér hozzá, Vanessa nagyon megijed.*-Jó, Jó napot kívánok. Én most éreztem, és hát, nem tudom hogy mit is kéne tennem. Talán maga tudna segíteni nekem.*Nagyon félős hangon mondja ezeket a szavakat. Ugyan nem tudja, hogy kire mérges a nő, de reméli hogy nem ő csinált valami rosszat.*-Vanessa Haworth vagyok. És a Nebbiás vagyok.
Vanessa Haworth
Vanessa Haworth
Elsőéves

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Aug. 28.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Tsunade-sama Pént. Aug. 29, 2008 3:23 pm

*Egy nem túl magas szőkehajú nő jelenik meg a terembe.Barna szemei szinte villognak a dühtől*
~az az átkozott...ennyit lehet rájuk bízni~*dühöng miközbe lépteit felgyorsítja.Hirtelen azon kapja magát hogy a mellette lévő falból leesik egy darab..hát igen megtanulhatná már hogy ne a falbontással csillapítsa dühét de hát ő nem változik.Ahogy felnéz egy lányt pillant meg.Próbál nem dühös fejet vágni bár e most nem nagyon sikerül,inkább odasétál a lányhoz*
-Segíthetek valamiben?/teszi fel a kérdést miközbe eszébe jut hogy nem is köszönt, de úgy dönt ráér.*
Tsunade-sama
Tsunade-sama
Admin

Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Japán
Registration date : 2008. Jun. 25.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Vanessa Haworth Pént. Aug. 29, 2008 3:16 pm

*Vanessa lép be az iskolába. Nagyon hosszú út van mögötte, így nekidől az egyik falnak, és leül a földre. Csomagjai is a földön hevernek, és körbepillant a terembe. Nagyon tetszik neki a terem, és az iskola is, bár elég keveset látott eddig belőle, sőt mondhatni semmit.*~Nagyon jó hely, biztosan szeretni fogom.*Majd várta hogy valaki jöjjön és segítsen neki.*
Vanessa Haworth
Vanessa Haworth
Elsőéves

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Aug. 28.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Christen Jasmin Eternal Vas. Aug. 24, 2008 2:16 pm

*Christy meglepetten nézi a tanárnőt,aki valószínű, hogy az ő szakvezetője.Mikor felteszi a kérdését,gondolkozik,hogy mit válaszoljon.*
-Jóestét Tsunade-sama.Új vagyok,és most érkeztem
*Mondja,majd várja a válaszát a tanárnőnek*


//Fagyunk//
Christen Jasmin Eternal
Christen Jasmin Eternal
Elsőéves

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Tsunade-sama Vas. Aug. 24, 2008 2:11 pm

*Tsunade lép be a terembe.Nem tudja miért csak most ehhez volt kedve.Ahogy sétál a tennivalókon gondolkozva,amihez semmi kedve nincs..inkább egy jo pohár itallal töltené kettesbe az éjszakát de hát nincs mit tenni a munka akkor is csak munka marad.Sétálás közbe meglát egy lányt aki az ő szakjából való.Egy kis mosoly se jelenik meg az arcán.Legutóbb is baj volt az új diákjával..ki tudja még hánnyal.*
-Szia.Hát te mit keresel itt ilyenkor?*teszi fel a kérdést miközbe kezét összekulcsolja és úgy néz a lányra*
Tsunade-sama
Tsunade-sama
Admin

Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Japán
Registration date : 2008. Jun. 25.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Christen Jasmin Eternal Vas. Aug. 24, 2008 1:43 pm

*Christy lép be az iskola kapuján a központi épületbe.Szeretne lepakolni valahova,és körülnézni az iskolában,de nem talál senkit,akitől megkérdezhetné. Leteszi csomagját, majd várja azt az embert, aki segítehet neki.*
Christen Jasmin Eternal
Christen Jasmin Eternal
Elsőéves

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Ada Monroe Csüt. Aug. 14, 2008 12:18 pm

-Oh értem. Hát ha érdekel én úgy érzem, hogy igen jól megy neked az angol.*Egy bíztató mosoly megint, majd a búcsúzás ideje következik el.*
-Szia én is remélem, hogy találkozunk még, na meg, hogy megtalálod a szobádat.*Megvárja, míg a lány elindul, majd hátat fordít neki és reménykedve abban, hogy a szobatársai már abba hagyták a pletykázást meg miegymást elindul visszafelé szobájához, hogy ott unatkozzon tovább.*
Ada Monroe
Ada Monroe
Tanársegéd
Tanársegéd

Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Apr. 02.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Konohana Hikari Csüt. Aug. 14, 2008 12:06 pm

*Finoman megingatja fejét a séta közben jelezve ellenvetését.*
- Nem. Édesanyám is japán, csak ő Angliában élt születésétől kezdve. Japánul beszélnek hozzám mióta az eszemet tudom. Az angolt közben tanultam. * válaszolja szelíden majd amikor odaérnek megint körbepillant.
Nehezebb lesz odatalálnia mint hitte. A rengeteg folyosó ki tudja hová vezet.*
- Arigatou gozaimasu! * köszöni meg hogy elvezették idáig. Majd a folyosó végét szeretné megtalálni szemeivel. Nem megy neki egyszerűen.*
- Remélem még találkozunk Ada. Sayonara!* elbúcsúzik bár nincs sok határozottság hangjában. De elindul egyenesen előre.
Keresve az útját.*
Konohana Hikari
Konohana Hikari

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Aug. 14.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Ada Monroe Csüt. Aug. 14, 2008 11:55 am

-Hogy sok van e azt nem tudom. Sok diákot láttam már, de kevéssel álltam le beszélgetni, de biztosan van jónéhány. Különben jól gondolod nem vagyok az én Nebbiás vagyok.*Közben egyre jobban közelednek a cél felé miközben egyre több folyosón és lépcsőn haladnak át.*
-Én Angliából. Különben már gyerek korod óta tanulod az angolt. Mármint anyukád hogy szokott veled beszélni?*Ezt igen érdekesnek tartja, hogy mégis otthon hogyan beszél szüleivel, akik nem egy nemzetűek. Ha megkapta a választ folytatja a beszélgetést.*
-Különben a japán szép nyelv csak bonyolúltnak látszik. Biztos sok türelem kellhozzá. Ha nekem az lenne elkezdeném tanulni, de mivel nincs így meg sem próbálom.*Közben lassan meg is érkeznek, így Ada megáll.*
-Itt volnánk. Azt hiszem tovább én nem mehetek.*Nem megy el és nem is köszön el, előtte megvárja a lány reakcióját.*
Ada Monroe
Ada Monroe
Tanársegéd
Tanársegéd

Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Apr. 02.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Konohana Hikari Csüt. Aug. 14, 2008 11:37 am

*Barackszín ajkaiba harap miközben Ada beszél hozzá. Melyik szakra jött. Igazából a geninesnek jelentkezett így nem is lehet
más választás. Mikor elindulnak az úton ami egy ideig vezeti őket, a lányra néz majd vissza maga elé.*
- Genin azt hiszem. * mondja vékony hangján.* - Geninesnek jöttem. Sok van belőle az iskolában, Ada? Te nem az vagy, igaz?* nem úgy sejti hogy gegnines lenne Ada is.
Ki társalgásként beszélgetni kezd Hikari származásáról. Rácsodálkozó mosolyt küld felé.*
- Hai! Japánból érkeztem ide. De édesanyám családja Angliában élt ezért sokszor utaztunk oda is nyarakon. Honnan származol?* kérdezi örömét visszafogottabban Hikari. Japán a lány szíve csücske.*
Konohana Hikari
Konohana Hikari

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Aug. 14.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Ada Monroe Csüt. Aug. 14, 2008 11:22 am

-Hát az attól függ, hogy melyik szakhoz tartozól, mert ha nem ugyan oda akkor csak egy ideig tudlak elkísérni onnantól meg neked kell egyedül, de ha szerencséd van találkozol szaktárssal. Szóval hova osztottak be?*Látja a lányon, hogy meg van kiséé szeppenve és igen idegen neki a környezet ezért is próbál valamennyire barátságos lenni vele, kívételesen, mivel az is tud lenni, nem csak mogorva. Ha a lány elmondja, hogy hova osztották be elindul abba az irányba ahol annak a szaknak a szobái, termei található, mondhatni főhadiszállása. Miután elindultak kedvesen a lány felé fordul és próbál vele társalogni.*
-Japánból jöttél. Tudod a neved meg ahogy köszöntél azt árulja el, ezért gondolom.*Egy bátorító, már nem erőltetett mosolyt csal arcára, megpróbálva erőt meríteni a lányba.*
Ada Monroe
Ada Monroe
Tanársegéd
Tanársegéd

Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Apr. 02.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Konohana Hikari Csüt. Aug. 14, 2008 11:13 am

*Amikor megszólítják a lányt, először meglepődött pillantásoknak lehetnek szemtanúi. Ám a kedves köszönést felismerve
boldog mosolyra húzódnak ajkai.
Magában pedig megnyugodott sóhajtás hallatszik. Az először üresnek tűnő teremben aligha merte remélni érte jön valaki. S most mégis itt van Ada. *
- Konnichi wa! * örömteli hang, majd halkabbá lesz.* - Örvendek Ada. Hikari vagyok.* süti le a szemét hiszen még nem sikerült a japán nyelvet kicserélnie erre mit használni kellene.
Visszapillant nagy kék szemeivel Ada-ra.*
- Tudod hol van a hálókörlet? Most érkeztem...de olyan hűvös itt minden...*
Konohana Hikari
Konohana Hikari

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Aug. 14.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Ada Monroe Csüt. Aug. 14, 2008 11:04 am

*Szokásának híven magányra vágyva és megunva szobatársait elindult céltalanul a kastélyban, hogy sétáljon egy kicsit, na meg reménykedik benne, hogy valaki értelmessel összefut végre, nem úgy mint eddig.
Sok lépcsőzés után végül leér az előtérhez ahol meg is pillant azonnal egy idegen leányzót akinek láttán kicsit elhúzza szája szélét.*
~Na vajon miféle csajszi ez, remélem nem olyan mint a többi..~
*Reménykedve abban, hogy a külső nem árulja el a lány igazi énjét oda sétál hozzá egy kissé erőltetett mosollyal majd meg is szólítja őt.*
-Szia Ada vagyok. Most érkeztél?*Néz le a hatalmas fehér bőröndre. Nos igen a zöld szín mellett még a fehéret is nagyon utálja, de most elviseli annak látványát.*
Ada Monroe
Ada Monroe
Tanársegéd
Tanársegéd

Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Apr. 02.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Konohana Hikari Csüt. Aug. 14, 2008 10:49 am

*Kék szemű kisleány toporog az előtérben. Kezében fehér, jól megtömött bőrönd lóg. Hosszú szőke hajának egy tincsét ujja körül tekergeti miközben ártatlanul pillog körbe.
Ruhája rövid hófehér szoknya, s felső. Hosszú selyemzokni , barna topán, s nyakában egy karamell színű nagymasni. Egészen szép kisasszony így az előtér közepén ácsorogva.
Várva hogy talán jön egy lélek erre...*
Konohana Hikari
Konohana Hikari

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Aug. 14.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Rock Lee Pént. Aug. 08, 2008 8:00 am

*Lee csalódottan bólint a lánynak majd integet neki és elköszön*-Szia!*Visszasétál a bőröndjeihez és tovább küd vele hogy feljebb tolja*
Rock Lee
Rock Lee

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Sakura Haruno Pént. Aug. 08, 2008 7:23 am

*Sakura már majdnem letépi szégyenében a ruhadarabot amit szorongat, mikro Gai lelép. Továbbra is a földet bámulja, de már vörössége felenged. Sóhajt egy nagyot, ekkor Lee lerohanja.*
-Hooogy, mi? *csattan fel, hátrálva egy lépést. Szemei kigúvadnak, és kérdőn néz a fiúra.*
-Nos öhm... tudod... most rengeteg a felkészülnivalóm, még megfontolom, szia! *köszön el kicsit aggódva, majd Ő is lelép.*
Sakura Haruno
Sakura Haruno

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Aug. 06.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Rock Lee Pént. Aug. 08, 2008 7:17 am

*Nos igen...Lee otthon fáradhatatlanul edzett. Kicsit szomorú amiért Sakura miatt Gai--nak elkellett mennie. De nem tud rá haragudni. Szó nélkül végighallgatja Gai szavait majd elköszön*-Viszlát!*Mondja neki majd rátekint a láynra. Alighogy Gai elment Lee rögtön a lány elé ugrott és így szólt*-Légy a barátnőm! Midnig védelmezni foglak!*Mondja neki majd megcsillantja csodás mosolyát és a győzelem jelét mutatja neki.(Ahogy az a képen is látható)*
Rock Lee
Rock Lee

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Mesélő Pént. Aug. 08, 2008 7:10 am

*Meglepődik kicsit hogy Lee.ennyire jol reagált és edzés nélkül is ilyen gyors*
-Szép volt Lee*mondja majd hallgatja a lányt de annyira nem hatja meg ahogy az szégyenkezik*
-Ne forduljon elő ilyen mert ha én is támadok valószínű nem sokáig tanulhatnál itt.Remélem a többi diákkal nem így kell majd találkoznom.Sajnos jelentést kell erről tennem Tsunade-sama.nak.Nem okos dolog egy ilyen lánynak csak úgy fegyverekkel dobálóznia egy iskolába csupán hangok miatt vagy szórakoásból.Most mennem kell sajnálom Lee.Beszélek Tsunade-sama.val utánna megkereslek és edzhetünk.*
-Viszlát*köszön el és úgy tűnik el mintha itt se járt volna..Gyorsan és nyomtalanul*
-

Mesélő
Mesélő
Admin

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. May. 18.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Sakura Haruno Pént. Aug. 08, 2008 6:56 am

*Sakura egyből elvörösödik mikor szembesítik a valósággsal. belső Sakura elvonta az emlékeit ak ét személyről, ezért nem melékezett a nevükre. A lelkében Belső Saku most kap egy jó kis folytogatást, de az igazi Sakura eléggé nagy ...kakiban van. Mindkét kunait visszateszi a tokjába, és kezeit összekulcsolva tekintetét lesütve bemutatkozik.*
- Sakura Haruno vagyok... el... elnézést, Gai sensei... bocsánat, Lee... *mondja vékonyka hangon, miközben vörös ruháját markolássza.*
~ Ez annyira megalázó... ~ *mikor észreveszi a fiú tekintetét is, szinte már széttépi a ruháját, ráadásul a tenyere is izzadni kezd. Most jön az amit a legjobban utál, remegni kezd. Ekkora stresszhatások alatt nehéz lesz kibontakoznia a többi diák számára, meglátjuk mit hoz a jövő.*
Sakura Haruno
Sakura Haruno

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Aug. 06.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Rock Lee Pént. Aug. 08, 2008 6:53 am

*Lee nagy mosolyt vet Gai senseire*-Köszönöm uram!*Modnja neki mosolyogva majd nagy zajra lesz fiygelmes a háta mögül. Épphogy megfordul már jönne is a shuriken. Félreugrik de valószínüleg a másodikat már nem tudta volna elkerülni. Mivel ez elég váratlan támadás volt. De Gai midnent megoldott. Amikor bemutatkoznak Lee karba tett kézzel bólint*~Vajon ki lehet ez a harcias lány? Lány létére biztosan legyőzne engem...remélem Gai-nál sokmidnent tanulhatok~*Gondolja magában majd látva Gai dühkirohanását inkább elhalgat és nem tesz föl kérdéseket. Csak kíváncsian hallgatja a lány nevét mert erre azért ő is kíváncsi lenne...bár...szemlátomást szép lánynak ítéli meg*
Rock Lee
Rock Lee

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Mesélő Pént. Aug. 08, 2008 6:48 am

*Rendben Lee akkor menjünk.Amúgy beszéltema szüleiddel és amikor meghallottam a történetedet egyből éreztem te leszel az én igazi tanítványom*mondja és amikor Lee.re néz mintha magát látná*
~az én tanítványom!!! Igen!!~*üvölti szinte boldogan magába.Ezt a nagy örömöt egy támadó szakítja félbe.Épp Lee felé tart a fevyer amikor Gai sensei megprödül a tengelye körül és saját
shurkientjeivel védi ki ezeket.Pár perc múlva maga a támadó is előbukkan*
-Hát maga ki?És hogymer a tanítványomra támadni?*teszo fel a kérdést.Nem tudja kit akart megtámadni Sakura de egyátalán nem tetszik neki.*
-Gai sensei vagyok ő pedid a lelkes tanítványom Lee.És maga kicsoda?*mondja dühösen majd hirtelen lenéz az apró kis lányra dühös és kicsit megvető pillantásokkal*

Mesélő
Mesélő
Admin

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. May. 18.

Vissza az elejére Go down

A központi épület előterme Empty Re: A központi épület előterme

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.