Samerion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az étkező

3 posters

Go down

Az  étkező Empty Re: Az étkező

Témanyitás by Syrus Iowa Csüt. Aug. 07, 2008 1:35 pm

-Nem, mert még kicsinek számítok a fajtársaim között. *Ekkor a lány feláll és elköszön.*
-Szavadon foglak! És szia, aludj jól! *nemsokára ő is felkel és nekiindul a folyosónak, majd a szakja hálóhelyiségében álomra hajtjaa fejét.*
Syrus Iowa
Syrus Iowa

Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2008. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Az  étkező Empty Re: Az étkező

Témanyitás by Lycoris Meyz Csüt. Aug. 07, 2008 1:33 pm

- Negyven? Hát akkor már tényleg öregnek minősülsz, bár nem látszik rajtad. *mondja mosolyogva, majd lassan feláll és az ajtóra pillant, majd utána ismét a srácra. *
- Majd egyszer elárulom. Na szia. *int a srácnak, majd el is indul az ajtó felé, hogy távozzon és hogy keressen egy olyan helyet, ahol az éjszakát el tudja tölteni.*
Lycoris Meyz
Lycoris Meyz

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

Az  étkező Empty Re: Az étkező

Témanyitás by Syrus Iowa Csüt. Aug. 07, 2008 1:20 pm

-Hát ez elég szép világkép, és igaz is, de én sokkal de sokkal öregebb vagyok nálad... a negyvenedik életévemet taposom... *Közben elfogy a szörpje, de nem akar újat, úgy látszik nem elég szomjas mégegy pohárhoz. Csak ül ott és a lány szemét nézi, majd az ujjaival játszogat a pohár oldalán, és hallgatja ahogy az ujjhegyei szép sorban kopognak a sima felületen.*
-És te amúgy merről jöttél és honnan? És hogyhogy erre a szakra jöttél?
Syrus Iowa
Syrus Iowa

Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2008. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Az  étkező Empty Re: Az étkező

Témanyitás by Lycoris Meyz Csüt. Aug. 07, 2008 1:17 pm

- Ki tudja, majd meglátjuk, hogy hogy alakulnak a dolgok. *mondja a fiúnak és közben azért elfogy az a körtelé, nem is olyan lassan. Hát tényleg szomjas volt a lányka. *
- Még...soha nem láttam vérelfeket, így nem tudtam, hogy mi vagy. *mondja és bizony feltűnt neki, hog a srác már nem magázza úgy, ahogy nem is olyan régen tette. Nem zavarja, hogy megjegyezték a nézelődését, aki még nem látott ilyen lényeket, azok még jó, hogy megfigyelik őket. *
- Amúgy miért zavarna? Ugyanannyi jogod van élni, mint nekem és olyan is vagy, mint én, csupán csak egy kicsit másképp nézel ki. *feleli egy vállrándítással a fiúnak.*
Lycoris Meyz
Lycoris Meyz

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

Az  étkező Empty Re: Az étkező

Témanyitás by Syrus Iowa Csüt. Aug. 07, 2008 1:13 pm

-Hát arra is van esély, hogy nem futunk össze, bár nem sok. *Közben ő is kortyolgat, szép lassan iszogatja a szörpöt mégis elég gyorsan fogy.*
-Hümm, ez tökfinom, biztos nem a manók csinálják... *Látja a lány futó pillantását amit a fülére vet, és meg is említi a lánynak:*
-Látom most vetted észre a fülem.. A bőröm szine is sötétebb picit az emberekénél.. Tudod, vérelf vagyok.. zavar?
Syrus Iowa
Syrus Iowa

Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2008. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Az  étkező Empty Re: Az étkező

Témanyitás by Lycoris Meyz Csüt. Aug. 07, 2008 1:10 pm

*Csak figyeli, hogy a srác hogy kéri az innivalót, majd ő is rendel természetesen. Nem éhes, viszont valami innivalóra mindenképpen szüksége lenne már. *
- Én pedig egy kis körtelevet iszom. *mondja és amikor megjelenik az innivaló, akkor neki is lát. Nem issza meg rögtön az egészet, hanem azért a fiúra is figyel. *
- Hogy holnap? Majd meglátjuk, hogy összefutunk-e, mert az még nem biztos. Ha meg nem te mutatod meg azt a helyet, akkor majd valaki más biztosan megteszi vagy felfedezem én magam. *mondja a srácra pillantva, majd tekintete annak fülére téved, majd hírtelen észbekap és utána ismét az italát kezdi el bámulni.*
Lycoris Meyz
Lycoris Meyz

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

Az  étkező Empty Re: Az étkező

Témanyitás by Syrus Iowa Csüt. Aug. 07, 2008 1:06 pm

*Naigen, syrus ártatlan mosolyáról ki is feltételezne olyasmit, hogy ő majd hátsó szándékokkal rendelkezik? Hiszen csak mustrálja a lányt.. Persze közben leülnek a Dorgortius szak asztalához és ott gondolják ki amit kérni szeretnének, syrus éppen málnaszörpöt kér, de nem szódával, hanem sima csapvízzel, majd neki is lát annak elfogyasztásához.*
-Mostmár legalább azt tudod hol az étkezőnk... Ha érdekel még több érdekes hely ismerek néhányat és meg tudom mutatni holnap...
Syrus Iowa
Syrus Iowa

Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2008. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Az  étkező Empty Re: Az étkező

Témanyitás by Lycoris Meyz Csüt. Aug. 07, 2008 1:00 pm

*Csendben haladnak végig a folyosókon, míg meg nem érkeznek az étkezőig. Lycoris meglepetten látja, hogy a fiú előre engedi. Egy pillanatra megáll, majd amikor úgy látja, hogy Syrusnak nincs semmi hátsó szándéka sem, akkor bizony belép a teremben, ahol rögtön körül is néz. *
- Oh, hát ez nagyon jól néz ki. *jegyzi meg egy kicsit beljebb lépve, majd rögtön szakja asztala felé veszi az irányt, mint ha az vonzaná, el se tudná téveszteni. *
Lycoris Meyz
Lycoris Meyz

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

Az  étkező Empty Az étkező

Témanyitás by Vernen Klaio Csüt. Jún. 12, 2008 8:06 am

Az étkező:
A kastély földszintjén található az étkező, ahol minden fő étkezéskor púpozott tányérok várják az éhes diákokat 8:00,12:00 és 18:00 –kor. Ha valaki elkésik, az sajnálatos módon éhen marad, és csakis a klubhelyiségben található nyalánkságokkal vigasztalódhat.
A teremben minden ház számára áll egy külön tölgyfaasztal, ezekkel szemben, félkör alakban kapott helyet a tanári asztal. A falak mentén előugró oszlopok üvegezett részeiben lávalámpa szórja vérvörös fényét és melegét, csakhogy az üvegfalon túl igazi láva fortyog, és csak a varázslatnak köszönhető, hogy nem árasztja el az iskolát.
A vacsora alatt legendává vált együttesek biztosítják a hangulatot, igaz nem élőben. A terem végében meghúzódó aprócska színpadra, egy különleges szerkezet segítségével háromdimenziós képet vetítenek a zenekarról, mintha élőben játszanának a diákok legnagyobb megelégedésére.
Vernen Klaio
Vernen Klaio
Admin

Hozzászólások száma : 240
Age : 34
Registration date : 2008. Mar. 23.

https://samerion.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Az  étkező Empty Re: Az étkező

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.