Samerion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legyen a neve vicces téma

Go down

Legyen a neve vicces téma Empty Legyen a neve vicces téma

Témanyitás by Vernen Klaio Szer. Ápr. 02, 2008 9:37 am

Ide jöhetnek az agytröszt viccek, ne kíméljetek, szeretek nevetni...
Vernen Klaio
Vernen Klaio
Admin

Hozzászólások száma : 240
Age : 34
Registration date : 2008. Mar. 23.

https://samerion.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Legyen a neve vicces téma Empty Re: Legyen a neve vicces téma

Témanyitás by Vernen Klaio Vas. Ápr. 06, 2008 8:12 am

Én kezdem a sort egy saját történetemmel....
A minap indultam iskolába és már az állomáson álltam, amikor találkoztam a barátaimmal, persze fiúk-lányok vegyesen, körülbelül 5en voltunk.
Tudnivaló a községünkről, hogy van egy negyvenakárhány éves férfi, aki kissé kattant és szamurájkarddal, vagy éppen meztelenül ijesztgeti a gyermekeket nálunk. Nem tudni róla mikor kattan be... A neve pedig valami Székely akárki...
Szóval állunk a peronon és várunk a vonatra ami fél órát minimum késett, ezért volt időnk ökörködni. Namost a magyartancinénim úgy hívják, hogy Székelyné (semmi köze az őrülthöz) és nem igazán kedveljük. Elkezdtük oltani a tanárnőnket és én persze mint főhülye nem zavartattam magam és valami ilyesmit toltam:
"Én meg majd átneveztetem magam Székelyre és ugyanolyan hülye feleségem lesz mint a tanárnőnk... "
Síri csend lett, mindenki felfogta csak én nem, hogy mit is mondtam, azaz ki előtt mondtam. Amikor leesett hogy mi van éppen jött a vonat és fel tudtunk szállni, hogy ott törjön ki a röhögés és ne az őrült előtt... Mellékelt információ, hogy a csávó egy rotveilerrel volt Very Happy
Vernen Klaio
Vernen Klaio
Admin

Hozzászólások száma : 240
Age : 34
Registration date : 2008. Mar. 23.

https://samerion.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Legyen a neve vicces téma Empty Re: Legyen a neve vicces téma

Témanyitás by Vendég Kedd Ápr. 08, 2008 10:54 am

nah persze az semmi sem mint az én törtenetemhez képest
kezdem
egyszer egyik óra elött(angol)pár percel értem be s pont nem volt tanárnő de semmi gáz mert bejött a matek tanar nem tudtam hova üljek mert alig volt hely ere felkiáltottam hogy hova a f***omba üljek mire a tanár mit mondtál
semmit feletem s mindenki elkezdett röhögni utána leültem egy helyre s küsban voltam egész órán de azért óra után kimentünk röhörtem én is és minden osztálytársam tehát király volt az egész nah ennyi

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Legyen a neve vicces téma Empty Re: Legyen a neve vicces téma

Témanyitás by Vendég Kedd Ápr. 08, 2008 1:31 pm

Egyik délelőtt velem történt hasonló eset. De csak annyiban hasonlít, hogy ugyanúgy suliban történt! Razz
Nos az egész azzal kezdődött hogy szokásos egrecíroztatásunkat végeztük szünetbe egymással, szokásosan
az egyik fiú csapat aki állandóan labdázgat (legtöbbször saját tolltartójukkal). Nagyon viccesnek szokták ilyenkor
találni magukat. Azonban egyszer meguntuk, hogy a fejünkön landol a dobásuk.
Az egyik lány az osztályból olyan jól célzott rájuk vissza, hogy egyenesen a szemetesben landolt a pasi tolltartója,
amibe előző szünetbe valaki beleejtett egy pohár forró csokit (mert nem találta ízlésesnek), ezáltal az egész
mocskos lett és mindenki dőlt a nevetéstől. Azonban a főprodukció nem ez volt, hanem mikor - természetesen- az én kezembe jutott a a cucc. Akkor én szépen felvettem a földről és akkorát sikerült dobnom, hogy még pont az ablak
előtt leérjen a dobás ....de az egyik idióta pont úgy állt fel a fetrengéséből a földön, hogy szépen belenyúljon a dobásomba (kapus a gyerek a fociban...-_-), ezáltal pedig az nagyon ügyesen röpködött kifelé az ablakon (úgy hogy persze az ablakon tilos mindent kidobni amúgy).
Nagy csend, mindenki az ablakhoz rohant és hát hová is eshetett volna mint pont egy tanár
elé, akinek madj' eltalálta a kobakját?
Nos ezután az eset után egész órán nevetett mindenki , miután sikerült kimagyarázni a dolgot. Egyik tanár sem értette mért szakadnak a nevetéstől akárhányszor az ablak kerül szóba. Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Legyen a neve vicces téma Empty Re: Legyen a neve vicces téma

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.